Ticimax

Ticimax

Ticimax nedir, bu konuya değinmek bizler açısından önem arz ediyor. Çeşitli türden girişim amaçları doğrultusunda bazen birtakım web sitelerinin oluşturulması gerekebiliyor.

Bunu yaparken güçlü bir altyapının siteye entegre edilmesine ihtiyaç oluyor. Ticimax, tasarlanacak siteler bünyesinde kullanılan yüksek kalitede bir altyapı olarak öne çıkıyor. Tasarım tasarım sihirbazı ile en pratik şekilde çeşitli web sitelerine sahip olunabiliyor.

Herhangi bir yazılım kullanmadan bu işlem gerçekleştirilebiliyor. Ticimax tema renk değiştirme özelliği sayesinde web sitesine istenilen yoğunlukta renkler aktarılabiliyor.

Ticimax logo ekleme aracı sayesinde tasarlanan web sitesine en uygun şekilde logo eklemesi yapılıyor.

Ticimax’ın en güzel olan altyapı özelliklerinden bir başkası ise, Ticimax story özelliğidir. Site bünyesinde birbirinden farklı hikayelerin eklenmesi işlemi onunla yerine getirilebiliyor.

Bilindiği üzere CCS ile web siteleri bünyesinde fontlar, renkler gibi bölümler rahatlıkla düzenlenebiliyor. Ticimax css bu yöndeki işlemler istendiği gibi başarıyla yerine getirilebiliyor.

Web sitelerinde mutlaka olması gereken başlık kısımları için de Ticimax header modülünden yararlanılabiliyor.

Bizler sunduğumuz hizmetler doğrultusunda Ticimax altyapısının en verimli biçimde kullanılması noktasında sizlere profesyonellikle yardımcı oluyoruz.